Glass Produkt sp. z o. o. uruchomił produkcję szyb zespolonych w roku 2003 od samego początku dbając o wysoką jakość wyrobu. W ciągu tych 6 lat, Glass Produkt ugruntował swoją czołową pozycje w kręgu wiodących producentów szyb zespolonych w kraju.

Nowe inwestycje w Pyskowicach i wprowadzenie rewolucyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie produkcji szyb zespolonych o najwyższych parametrach technicznych jest dowodem innowacji i postępu firmy w zakresie technologii produkcji oraz troski o ochronę środowiska naturalnego poprzez produkcję szyb energooszczędnych GP Perfect Warm. Zastosowana w produkcji szyb ciepła ramka Super Spacer® firmy Edgetech jest odpowiedzią na najwyższe wymogi ekonomicznej i jakościowej produkcji szyb zespolonych jedno i dwukomorowych.

Gwarantujemy klientom – i nie jest to obietnica bez pokrycia – niezmiennie wysoką jakość uszczelnionych szyb zespolonych oraz zawsze punktualną dostawę. Szyby zespolone GP Perfect Warm są zawsze wypełnione gazem szlachetnym, przez co osiągają doskonałe współczynniki zmniejszające utratę ciepła z pomieszczenia. Szczycimy się naszą zdolnością do usatysfakcjonowania naszych klientów i maksymalnego ułatwienia im zakupów.

Najlepszym produktom na rynku towarzyszy wsparcie marketingowe pozwalające klientom sprzedawać jeszcze więcej okien.